top of page

Dátum a čas podľa požiadavky klienta

|

miesto podľa vašej požiadavky

TVORBA ENERGETICKÉHO OBRAZU PRIAMO NA VAŠEJ OSLAVE

TVORBA ENERGETICKÉHO OBRAZU PRIAMO NA VAŠEJ OSLAVE
TVORBA ENERGETICKÉHO OBRAZU PRIAMO NA VAŠEJ OSLAVE

Čas a Miesto

Dátum a čas podľa požiadavky klienta

miesto podľa vašej požiadavky

O udalosti

Už pominuli doby, keď sme na oslavách okrúhlych narodenín, či svadbách darovávali iba materiálne dary. Čas pokročil a každý z nás si uvedomuje, že čas strávený v spoločnosti nám blízkych ľudí je veľkým darom. Možno i tým najväčším darom, pretože čas nám už nikto nikdy nevráti.

Nie je to len o tom niečo darovať, lebo sa to tak robí. Premyslený darček dokáže utužiť rodinné vzťahy a posilniť priateľstvá, či vzťahy na pracovisku. Dávanie darčekov je forma komunikácie.

Čoraz viac si začíname vážiť čas svoj i čas našich blízkych a tešiť sa zo spoločných zážitkov.

Hľadáte zážitok pre vašich pozvaných hostí na oslave či firemnom evente alebo hľadáte osobný a jedinečný darček?

Jedným zo zážitkov, ktorý môžete ako skvelú atrakciu pre vašich pozvaných hostí na rôznorodých oslavách či podujatiach ponúknuť je

tvorba energetického obrazu priamo na oslave.

Aktívne zapojíte pozvaných hostí do jeho tvorby.

Jedinečný darček či program pre vaše oslavy alebo rôzne spoločenské podujatia:

Energetický obraz, ktorého základ namaľujete vy (oslávenec, svadobný pár, vedúci, šéf, majiteľ firmy...) a spolu s vašimi pozvanými hosťami na oslave ho dokončíte.

Vytvoríte všetci spolu niečo jedinečné "na mieru" .

Ide o obraz, ktorý je inšpirovaný a vzniká podľa metódy fraktálnej kresby, kde sa základ kresby kreslí vždy so zatvorenými očami. Takto sa spájame so svojou dušou a svojím ja.

Tento základ kreslí buď oslávenec, majiteľ firmy alebo dvojica / v prípade manželského páru/ a následne ho podľa presne určených pravidiel vymaľujú vaši pozvaní hostia či kolegovia.

Vzniká energetický obraz, v ktorom je zachytená úžasná a jedinečná energia vášho veľkého dňa a všetkých vašich pozvaných hostí

Spomienka vo forme reálneho obrazu, ktorá vám do vašich domovov, či kancelárií prinesie novú a pozitívnu energiu, ktorú si ešte dlho po oslave budete môcť užívať a čerpať z nej.

Spoločný energetický obraz jedinečne harmonizuje priestor v ktorom je vystavený.

Energetický obraz môžu maľovať všetci, ktorí dokážu v ruke držať štetec - nie sú nutné žiadne skúsenosti s maľbou. Vhodný pre skupiny akéhokoľvek typu - od deti v škôlke, škole, rôzne záujmové združenia, terapeutické skupiny, cez malé pracovné skupiny vo firmách až po celé firmy.

Pozitívom je, skupinová dynamika, možnosť konzultácie a vzájomného zdieľania.

V skupinách namaľovaný spoločný obraz na veľký formát, inšpirovaný fraktálnou kresbou, vytvára pocit spolupatričnosti, prostredníctvom ktorého dokážu ľudia v skupine viac spoznať seba a druhých vo vzájomnej interakcii, v skupinovej komunikácii a v pôsobení seba v skupine.

Okrem spoznávania tu dochádza častokrát aj k vytváraniu nových vzorcov správania.

Aktivita je vhodná už aj pre deti od 4 rokov, vekové obmedzenie smerom nahor nie je.

Pre viac info ma prosím kontaktujte.

Cena: 300 €

Zahŕňa: akrylové farby, štetce, plátno, odbornú asistenciu lektorky metódy fraktálnej kresby počas celého procesu maľovania obrazu.

Trvanie: 3 hodiny

Kontaktovať

Zdieľať

bottom of page