top of page

po 19. 2.

|

Prievidza

LADENIE

NOVÝ TERMÍN

Registrace je uzavřena
Další události
LADENIE
LADENIE

Čas a Miesto

19. 2. 2024, 21:07 – 15. 4. 2024, 23:07

Prievidza

O udalosti

Semináre LADENIE

Moje rôzne tvorivé cesty viedli k vzniku súboru seminárov, ktorých sa môžete zúčastniť už aj v Prievidzi a podľa dohody aj v iných mestách na Slovensku.

Semináre sú vyvrcholením mojích niekoľkoročných profesných a ľudských stretnutí, ktorých základom boli a ešte aj sú mnohé priateľstvá, pri ktorých prevládala predovšetkým bezpodmienečná dôvera a otvorenosť, posúvanie vlastných hraníc, neutíchajúca zvedavosť, tvorivosť a neustále vzdelávanie sa. Toto tvorenie je základom pre nové tvorivé skupiny, s ktorými sa stretnem pri seminároch LADENIE a nesmierne sa na to teším.

Semináre LADENIE Vám pomôžu lepšie sa spoznať, posilniť osobné ochranné faktory a zdolávať výzvy každodenného života s ľahkosťou a potrebnou silou. Pretože to, ako sa vnímame, priamo ovplyvňuje náš život, našu prácu a predovšetkým naše zdravie.

LADENIE je súbor seminárov, ktorý je fascinujúci tým, že keď sa ho naučíme používať, bude nás podporovať počas celého nášho života, bez ohľadu na náš vek a životnú situáciu, v ktorej sa práve nachádzame.

Na seminároch LADENIE sa pomocou účinných cvičení prenesieme okamžite do praxe a naučíme sa posilniť svoju osobnú rovnováhu.

Semináre LADENIE sú hlavne zážitkové semináre s napínavými a zaujímavými témami, efektívnymi nástrojmi a postupmi v interaktívnej podobe.

Od teoretických základov sa do praxe presunieme prostredníctvom rôznych relaxačný

komunikačných cvičení a rôznych artefiletických a arteterapeutických techník.

Artefiletika je reflexívne, tvorivé a zážitkové pojatie vzdelávania, ktoré vychádza z umenia a expresívnych prejavov, (výtvarných, dramatických, hudobných) a smeruje k sebapoznávaniu prostredníctvom reflektívneho dialógu o zážitkoch z expresívnej tvorby alebo vnímania umenia.

Najdôležitejším cieľom LADENIA je nájsť rovnováhu medzi svojimi vlastnými túžbami a potrebami zároveň v súlade aj s vonkajšími potrebami. Takáto rovnováha posilňuje osobné ochranné faktory, vytvára osobnostné hranice a tým aj vystupovanie a pôsobenie v osobných vzťahoch a taktiež v profesionálnom prostredí.

LADENIE je jedinečný súbor seminárov zameraný predovšetkým na prevenciu duševného zdravia, udržanie si psychickej stability.

Je určený pre zdravých ľudí všetkých vekových kategórií.

Témy jednotlivých modulov:

♥ Pozorná vnímavosť ...samého seba a sveta okolo nás

♥ Spoznávanie seba samého a starostlivé zaobchádzanie so sebou

♥ Viem, čo je naozaj dôležité - osobné hodnoty

♥ Osobné hodnoty - žijem svoj život v súlade s nimi?

♥ Potrebné zmeny a ich plánovanie

♥ Získanie nadhľadu - prijatie toho, čo zmeniť nevieme a na čo nemáme vplyv

♥ Sociálne siete a komunikácia

♥ Čo robiť ak strácame rovnováhu

Prezenčne NOVÝ TERMÍN  od 19.02.2024 v Prievidzi

Počet osôb: max 7 

Cena: 296,-- Eur 

Radi by ste vy a vaši kolegovia, či priatelia absolvovali semináre LADENIE v prostredí vám známom? Zážitkovo - vzdelávacie kurzy a prednášky viem zrealizovať priamo na vašom pracovisku či vo vašom domácom prostredí. Taktiež je možné si dohodnúť aj individuálne termíny.

Zdieľať

bottom of page