top of page

so 17. 2.

|

Prievidza

Intuitívny fraktálny cyklus

kreslíme so zatvorenými očami a otvoreným srdcom

Registrácia je uzavretá
Pozrieť ďalšie udalosti
Intuitívny fraktálny cyklus
Intuitívny fraktálny cyklus

Čas a Miesto

17. 2. 2024, 9:00 – 14:00

Prievidza, 971 01 Prievidza, Slovensko

O udalosti

Workshop na ktorom sa naučíte kresliť celý intuitívny fraktálny cyklus pozostávajúci z 21 kresieb. 

Fraktálna kresba je forma arteterapie a aj diagnostická metóda. Prostredníctvom línie a farby získame informácie o svojom vnútornom svete. Budeme mať možnosť "vidieť" seba a svoju dušu. Kreslenie fraktálov nevyžaduje znalosť kreslenia. Je to liečba umením, ktorá využíva najnovšie poznatky z oblasti psychológie, umenia a kvantovej fyziky. V dnešnom uponáhľanom svete je veľmi dôležité nájsť si chvíľku pre seba a naučiť sa zrelaxovať telo i dušu. Kreslenie fraktálov je naozaj úžasný spôsob ako sa zahĺbiť do svojho vnútra a ako sa spriateliť so svojím vlastným tichom. Svedomie človeka, aj keď je uspané, tak sa prebúdza práve v tej chvíli kedy nastáva ticho. Ticho, to nie je nedostatok zvuku ako si myslíme. Ticho je priestor do ktorého vstupujeme, aby sme počuli čosi v nás. Fraktálna kresba pôsobí na nás ako psychoterapia alebo relaxácia. To znamená, že sa ňou dá ovplyvňovať každý duševný proces v nás, ktorý je zároveň úzko spätý s fyziológiou.

Viac k fraktálnej kresbe tu: čo je to fraktálna kresba? 

Tvoríme pre dušu a zo srdca, s radosťou, ľahkosťou a hravosťou. Bavíme sa, rozprávame a občas sa dozvieme i niečo z odkazov našej duše. 

♡ Ak si chceš v podpornom tvorivom prostredí oddýchnuť a naučiť sa niečo nové si vítaná, drahá žena...ale i ty, drahý muž. 

♡ Počet miest je obmedzený, max. 6 osôb, preto ak sa chceš prihlásiť, urob tak čím skôr.

cena: 150,--Eur (v cene sú zahrnuté online konzultácie počas kreslenia celého cyklu, t.j. ca. necelé dva mesiace podľa rýchlosti kreslenia jednotlivých účastníkov, prenájom priestoru, malé občerstvenie, materiál na kreslenie a skriptá) 

♡   tel. 0918 816 397 

♡ info o lektorke: 

Som zakladateľkou slovenskej značky DUŠA MOJA, ktorá spája všetko tvorivé, čo vychádza z jej duše. Som srdcom a dušou umelkyňa, lektorka a sprievodkyňa, moje  životné poslanie súvisí s komunikáciou a umením. Prinášam svetu, ľuďom a ich dušiam krásu v rôznych podobách: cez tvorivé a sebarozvojové workshopy, arteterapiu, fotografiu, umelecké predmety a tiež krásu slova i v súkromných jazykových kurzoch nemeckého jazyka.

Podporujem ľudí prostredníctvom sebapoznania cez tvorbu a jedinečné umenie z hĺbky duše človeka na ceste k skutočnej, živej a žitej autenticite. 

Zdieľať

bottom of page