Referencie

"Fotenie s Renátkou bol pre mňa veľmi silný a krásny zážitok, na ktorý dodnes hlboko spomínam. Výnimočnosť jej fotenia je práve v jej citlivom prístupe. Oku za objektívom fotoaparátu, ktoré vidí v žene aj to, čo sama ešte neuzrela.
Dokonale zachytí vnútorný hlas ženskej duše. Dokáže vytiahnuť a zaznamenať na fotke jedinečnú esenciu ženy, ktorá pred ňou stojí. A to ju ani nemusí dlho poznať. Ona sa na ňu skratka naladí a zrazu to tečie. Odovzdala som sa jej práci s úplnou dôverou. Cítila som, že výsledok bude stáť zato. Dovolila som si byť cez jej fotoobjektív úplne videná. Bez masiek a nánosov. Byť len tou, ktorou som.
Zo srdca odporúčam takéto fotenie každej jednej žene. 

Aby sa uvidela.

Aby sa otvorila dôvere.

Aby objavila svoje skryté dary."

Daniela


Renatka, ďakujem  zo srdiečka za prácu, ktorú robíš.... Práca s ľuďmi je krásna a inšpiratívna pre ďalší  a hlbší rast. 

Tvorivé stretnutia s prvkami arteterapie mi dali veľmi veľa. Našla som si dokonca veľmi blízke priateľstvá, kde som mohla naplno otvoriť svoju dušičku. A zároveň som cez kreslenie nazrela do seba. 

Aj sme si poplakali aj sme sa nasmiali. No nič lepšie som si nemohla dopriať na svoje 40 narodeniny. 

Zúčastnila som sa cyklu stretnutí, spolu ich bolo osem a na každé stretnutie som sa veľmi tešila. Každému doporučujem, babkám, dedkom, mamičkám, oteckom a všetkým ľuďom dobrej vôle aby pohladili svoje vnútorné radostné dieťa. 

Ďakujem. 

Lenka


Som dojatá. Akým krásnym spôsobom ste mi počas našich kreatívnych stretnutí, všetky v skupine pomohli ukázať, ktoré časti seba samej potrebujem a chcem vyliečiť. 

A liečenie sa veru začalo.  

Za to všetkým zo srdca ďakujem!!! 

Lucia 


Ďakujem za trvalú stopu po našich kreatívnych stretnutiach

Áno - chýbajú, pretože sme si dokázali vytvoriť čas pre seba a bolo to vzájomne prínosné (okrem iného mňam raňajky s vami).  

...je v dnešnej dobe nesmierne dôležité cítiť pocit bezpečia a ja s odstupom vnímam, že sme si dokázali dať nielen objatie navzájom, ale najmä pre seba samú. Otvoriť náruč sebe samej a s úsmevom povedať: "krásne moja milá, všetko je v poriadku". 

Rosia sa mi oči, pretože necítim pochvalu, ale PODPORU. Podporu láskyplnú pre seba.  

Renatka zdôrazňovala podstatne a s úsmevom to opakovala na viacerých stretnutiach, čo my ľudia - potrebujeme! 

Ďakujem za neochvejnú podporu a za to, že tie dvere, ktoré som kreslila - môžem mať stále otvorené. 

Lívia


Pre mňa to bolo ako ponoriť sa do tajov svojho vlastného sveta a pocitov úplne naplno....a zároveň vnímať tú krásu, keď Renátka s láskou a citlivosťou vedela zachytiť daný moment a pocit v krásnom obraze. Keď sa pozerám na svoje fotky, stále tam silno vnímam ten pocit, ktorý som v tej chvíli mala a neprestáva ma fascinovať, ako čarovne ho tam Renátka dokázala zachytiť 

Som veľmi vďačná za tento spoločne strávený čas...prelial sa ako voda a zároveň vo mne zanechal krásny pocit spojenia so sebou aj so svetom prostredníctvom týchto nádherných fotiek. 

Ďakujem ešte raz Renátka za zachytenie toho momentu a výživný spoločný čas počas fotenia :)

Paulína