SVETLO PAPRADE

V legendách papraď ukazovala cestu k pokladom, odhaľovala tajomstvá prírody a vďaka nej sa človek mohol stať neviditeľným. V ľanových nohaviciach a tunike v žiarivej tyrkysovej vás naopak neprehliadne nik. Svetlo paprade každým lístkom odkrýva ďalší stupeň ladnosti a krásy. Dopadne na každého, s kým sa stretnete.

Starí alchymisti považovali papradie za saturnskú rastlinu - rastie pomaly, ale dožíva sa vysokého veku. Podľa teórie signatúr papradie zodpovedá chrbtici.

Abatiša Hildegarda z Bingenu sadila okolo svojich záhonov papradie ako ochranu pred zlými energiami, ale aj pred hadmi. Počas svätojánskej noci Slovania papraď zbierali, pretože verili, že vďaka nej sa môžu stať neviditeľnými a odhalia sa im všetky tajomstvá prírody. V legendách sa opisuje zlatý kvet paprade, ktorý svieti a ukazuje cestu k pokladom. Autorské ľanové nohavice a tunika "Svetlo paprade" s maľovaným motívom od slovenskej značky DUŠA MOJA. Viac ladnosti, jemnosti, krásy a lásky pre náš svet a ženskú dušu! 

Materiál: 100% ľan

Štandardné konfekčné veľkosti dostupné na objednávku.

Komplet "Svetlo paprade "je dostupný i samostatne, zvlášť tunika, zvlášť  nohavice.

Cena samostatne:  tunika: 60,--Eur    nohavice: 75,--Eur

Pri objednávke, prosím uveďte do poznámky svoju veľkosť, podľa veľkostnej tabuľky uvedenej na stránke.   

Pre viac info píšte prosím správu tu >>Kontakt

Autorské ľanové šaty značky DUŠA MOJA spájajú generácie. Viac ladnosti, jemnosti, krásy a lásky pre náš svet a ženskú dušu! 
140,00 € 160,00 €