Komplet VYSLOBODITEĽKA - tunika, zavinovacia sukňa, nohavice

dostupné v rôznych farebných variantoch - odtiene, vám rada zašlem na váš e-mail.

Je ako budhistická bohyňa Tara. Vysloboditeľka vo vznešenej bordovej zjemnená bielo-žltým maľovaným motívom. Aktivizuje dobro a prebúdza energiu potrebnú na prekonávanie rôznych prekážok. Je krásna a sýta, zvodná i tlmená. Vyslobodzujúca a samozrejme slobodná. Rozhodnite sa pre komplet tuniky, zavinovacej sukne a trojštvrťových nohavíc. Sú dostupné aj samostatne.

Tara je všeobecne vnímaná ako bytosť, ktorá môže ľuďom pomôcť pred hroziacim nebezpečenstvom a zvládaniu rôznych druhov prekážok. Býva zobrazovaná aj v zelenej, bielej, čiernej, žltej, modrej farbe.

Červená Tara je jedným z mnohých aspektov božského ženského zdroja. Predstavuje energiu a aktivitu všetkého dobrého, pomáha aktivovať energiu k dosiahnutiu cieľov.

Komplet "Vysloboditeľka"je dostupný i samostatne, zvlášť tunika, zvlášť trištvrťové nohavice, zvlášť zavinovacia sukňa.

Zavinovacia sukňa je pohodlná, prispôsobiteľná na nosenie buď na páse alebo na bedrách, podľa aktuálneho pocitu. Ak aj náhodou trochu priberieme, či si práve dosýtosti pochutíme na nejakej dobrote alebo dokonca schudneme (čo u mňa aktuálne nehrozí...) pri zavinovacej sukni žiaden problém... a čo vy? Aj vy ľúbite zavinovacie sukne?

Materiál: 100% ľan

Štandardné konfekčné veľkosti dostupné na objednávku.

CENA tunika: 85,--Eur, 

CENA nohavice: 65,--Eur 

CENA zavinovacia sukňa: 85,--Eur 

Pri objednávke, prosím uveďte do poznámky svoju veľkosť,  podľa veľkostnej tabuľky uvedenej na stránke.  

Pre viac info píšte prosím správu tu >> Kontakt

Autorské ľanové šaty značky DUŠA MOJA spájajú generácie. Viac ladnosti, jemnosti, krásy a lásky pre náš svet a ženskú dušu! 225,00 € 250,00 €