ČISTÁ LÁSKA

dostupný už aj dievčenský model šiat "ČISTÁ LÁSKA".

Čistá láska zafarbí videnie ženy do oparu ružovej. Spraví ju opäť dievčaťom, ktorého srdce je plné dôvery a rozdáva. Čistou dušou odhalí túžby a potreby iných a neodíde, kým aspoň neprispeje k ich naplneniu. Vtláča sa do ich životov ako výšivka do ľahučkého ľanu a ozdobí ich navždy. 

Pôvodne som mala pre tieto šaty pripravený iný názov. No včera som zažila niečo prekrásne a v dnešnej dobe naozaj zriedkavé. Pred fotením (DUŠA MOJA aj fotí), sme premýšľali, ktoré šaty so sebou budeme niesť do lokality, kde sme mali naplánované fotenie. Kedže to bolo dosť ďaleko, chceli sme si so sebou zobrať naozaj iba to, čo budeme potrebovať. Boli sme tam samé ženy a i keď toho naozaj veľa zvládneme, zbytočne nosiť so sebou niečo čo nám neslúži, to už nerobíme.... Precítime, čo ešte potrebujeme a čo nie a ostatné s láskou prepúšťame. Krásna duša, ktorú som mala fotiť sa zamilovala do týchto šiat už keď ich videla u mňa po prvý krát(...popravde - ani sa jej nečudujem). Vtedy ešte neboli dokončené, práve som ich vyšívala. A tak i teraz, keď pre nimi stála, nahlas premýšľala, že si ich isto kúpi, no musí si na ne našetriť. Okrem citosloviec nadšenia a ochkania nad ich krásou sme sa teda nakoniec rozhodli, že na fotenie sa berú isto iste i tieto šaty. Keď krásna duša, ktorú som mala fotiť odišla do domu pre zvyšok vecí, prišla ku mne jej kamarátka, taktiež krásna duša, s peniazmi v ruke a neskutočnou láskou v očiach a v hlase mi povedala: "Prosím, rada by som objednala pre X::::::::::::::Y tieto šaty. Povedz jej to ale, prosím, až keď tu už nebudem." Podala mi peniaze a s úplnou samozrejmosťou šla baliť veci do auta a ešte nás potom i odviezla na miesto fotenia, takže sme nakoniec všetky tie foto -pakšamenty ani samé nemuseli nikam nosiť. Ja som z tohto jej činu tak dojatá, že som inak nemohla, ako dať týmto šatám iba jediné meno, ktoré im na základe tohto príbehu prislúcha: "ČISTÁ LÁSKA" Želám si, aby všetkým budúcim nositeľkám priniesli do života čistú lásku.Autorské vyšívané šaty "ČISTÁ LÁSKA" sú vyrobené ručne, s láskou z krásneho jemnučkého ružového ľanu. Vyšívaný motív pochádza z ľudového kroja z dediny Pohorelá, kam siahajú korene DUŠA MOJA.

Pri objednávke, prosím uveďte do poznámky svoju veľkosť, podľa veľkostnej tabuľky uvedenej na stránke. 

Pre viac info píšte prosím správu tu >>Kontakt

Autorské ľanové šaty značky DUŠA MOJA spájajú generácie. Viac ladnosti, jemnosti, krásy a lásky pre náš svet a ženskú dušu! 

 


125,00 € 145,00 €