MODRÝ DEŇ

jeseň/zima

Nebesky Modrý deň môžete mať s týmito šatami i pri zamračenej oblohe. Jasnosť vyžarujúca zo svetlomodrého stredne hrubého ľanu nenaruší žiadna nepohoda. Len jednoduchá, ale veľmi efektná výšivka z ľudového kroja dediny Pohorelá zapadne do oblúčika na golieriku.

"...Lebo dnes je všetko modré Dnes je všade modrý deň Celý svet je modrá rieka Celý svet je modrý sen Modré sny a modré rána Na to nie je treba snár To len vidím vidím stále Tvojich modrých očí pár Všetko je dnes pre mňa modré Všade je dnes modrý deň Modré kvety modrý vánok Všetko je to ako sen Modré mesto modré lúky Na to nie je treba snár To len vidím vidím stále Tvojich modrých očí pár....

Autorské šaty "Modrý deň" majú dlhé rukávy s volánikom, sú to dlhé šaty, siahajú tesne nad členky. Šaty majú na bokoch vrecká. Vhodné i do chladnejšieho počasia a podľa doplnkov, ktoré si zvolíte môžete byť krásne jednoducho elegantná alebo trebárs i športovo ladená.  

Materiál: 100% ľan

Štandardné konfekčné veľkosti dostupné na objednávku.

Pri objednávke, prosím uveďte do poznámky svoju veľkosť,  podľa veľkostnej tabuľky uvedenej na stránke.

Pre viac info píšte prosím správu tu >> Kontakt

Autorské ľanové šaty značky DUŠA MOJA spájajú generácie. Viac ladnosti, jemnosti, krásy a lásky pre náš svet a ženskú dušu! 

120,00 € 140,00 €