o autorskom oblečení  DUŠA MOJA

V čase karantény, keď bol každý z nás nútený zakukliť sa pred nástrahami neznámeho do hĺbky svojho najužšieho mikrosveta, nastal pohyb aj v mojom vnútri. Stíšenie pretínalo praskanie dozretých nápadov a schúlenie vytvorilo priestor na ich realizáciu. Všetky plody mojej doterajšej kreatívnej činnosti - výtvarná fotografia, šperky a úžitkové predmety z medi, arteterapeutické kurzy, najmä fraktálna kresba a životný koučing v spojení s fotografiou - sa prevliekli prameňom, z ktorého vyvierajú - z môjho sveta, z môjho vnútra, z mojej duše. Aktuálne poslednou korálkou na náhrdelníku značky Duša moja je môj najnovší projekt - originálne, ručne maľované a vyšívané oblečenie z ľanu.

Prvotná idea vyklíčila z potreby nosiť farebné, pohodlné šaty z prírodného materiálu, po ktorých by som mohla siahnuť v dni slávnostné, ako aj v tie úplne bežné. Nikde som však nenachádzala kúsky, ktoré by naozaj oslovovali moju dušu. A tak som sa ich rozhodla vytvoriť sama. Šaty, ktoré by v šedi súčasného sveta žiarili a ktoré by do svetla zahalili aj svoju nositeľku. Tá by sa v nich mala cítiť žensky, jemne a výnimočne. Pri hľadaní potrebných osviežujúcich esencií, ktoré by prirodzene rozvinuli pôvab a jedinečnosť každej ženy bez zbytočných prímesí, som sa nechala inšpirovať krásou a duchom prírody, slovenskou tradíciou a svojimi koreňmi.

Jednotný strih a vo svojej podstate daný maľovaný, či vyšívaný motív každý model zjednocujú, no keďže ide o ručnú prácu, spolu s autorskou autenticitou obdrží každá žena aj niečo jedinečné, určené iba jej. Ukážky na zverejnených fotografiách sú preto iba ilustratívne.

Šaty môžu byť rovnako ako ženy podobné, nikdy však nie identické.

❤️

Autorské oblečenie značky Duša moja je dostupné na objednávku v štandardných veľkostiach. Pri objednávke, prosím uveďte do poznámky svoju veľkosť,  podľa veľkostnej tabuľky uvedenej na stránke.

Štandardná doba dodania je 14 dní.

VZHĽADOM K AKTUÁLNEJ SITUÁCII JE dočasne doba dodania 21 dní. 

Rada vám zodpoviem prípadné otázky.