www.dusamoja.sk

Aktuálne termíny

vzhľadom k aktuálnej situácii poskytujem  konzultácie a kurzy 
iba ONLINE. 

20.06.2020 10:00-13.00 hod. 

Kryštálový fraktál mysle 

Srdečne vás spolu s mojími prenádhernými pivóniami pozývam do mojej prírodnej obývačky prekypujúcej neutíchajúcou energiou lesa a jej obyvateľov.

Kryštálový fraktál mysle - je kurz, ktorý som kôli opatreniam v marci zrušila. A práve naň ste sa mnohí veľa pýtali.

Preto znovu začíname týmto špeciálnym kurzom a ešte aj vo výnimočnom čase. Deň pred novom a pred letným slnovratom. Práve preto sa stretneme v prírode, aby sme sa mohli s energiami, ktoré budú v tieto dni také silné a citelné, mohli lepšie prepojiť a tak si vytvoriť v kresbe ešte silnejší zámer.

Ide o špeciálny kurz kde sa naučíme kresliť tento výnimočný fraktál a zároveň sa naučíme ako pracovať s cieľmi a zmenami. Zmeny sú pre nás výborné, učia nás byť flexibilnými. Flexibilita je pre naše, nielen psychické zdravie nevyhnutná.

Pri kreslení tohto typu fraktálu je dôležité si urobiť "inventúru" a vojsť do svojho vnútra. Zastaviť neustále točenie v našich mysliach a reálne si bod po bode preniesť na papier naše myšlienky.

O čo konkrétnejšie budú, o to konkrétnejšie sa môžeme zaoberať s plánovaním zmien, ktoré je nutné urobiť pre dosiahnutie konkrétneho cieľa. Krok po kroku si následne pomocou bodov a čiar vytvoríme náš vlastný kryštál mysle, ktorý nás podporí pri dosahovaní určeného cieľa.

Farbou, ktorú si zvolíme, tento cieľ podporíme ešte viac, keďže vieme, že farba je informácia, ktorá prechádza celým nervovým systémom a cezeň sa dostáva do iných častí tela. Naše telo sa živí farbou, ktorú absorbuje. Živí sa vibráciou toho, čo vidíme. Určitým výberom farieb je tak možné odstrániť bloky, ktoré bránia voľnému toku energie v tele a aj v živote.

Okolo obeda bude už aj v sobotu citeľný a výživný vplyv slnka. Slnovraty a rovnodennosti sú považované za významné brány času. Neurčujú ich ľudia, určuje ich planéta Zem, Slnko a aj Luna má svoju dôležitú úlohou.

Teším sa na kreslenie s vami, deň pred novom a pred letným slnovratom, čo sú silné enrgie, ktoré nás budú pri našom tvorení sprevádzať.

Pri tvorení, ktoré bude prúdiť zo srdca našich znovuzrodených vnútorných detí.


s láskou Renata Hazáková 

Prosím o záväzné prihlasovanie, kedže počet miest je obmedzený na 6  miest!  
cez kontaktný formulár na tejto stránke alebo 
FB / messenger 
tel. 0918 816 397 


♥ 

MIESTO: 

                           rekreačná oblasť púšť


Radi by ste vy a vaši kolegovia, či priatelia vyskúšali fraktálnu kresbu    v prostredí vám známom? Zážitkovo - vzdelávacie kurzy viem zrealizovať priamo na vašom pracovisku či vo vašom domácom  prostredí.  Taktiež je možné si dohodnúť aj individuálne termíny. 


www.dusamoja.sk